Budování osobního brandu na sociálních sítích, Praha


Budování osobního brandu na sociálních sítích

Kdy: 24.10. 2019
Kde: Business link, Praha 7
Jak dlouho: (16:30-19:00)

Cena: 1.990,-


Zajímá vás, jak dát vědět světu o tom, čemu se věnujete, v čem jste dobří a co děláte? A jaké jsou současné trendy v oblasti budování osobního brandu? Tento workshop obsahuje praktické tipy, jak pomocí moderních technologií ukázat, čím jste výjimeční a co je vaše parketa. Jak získat pozornost široké veřejnosti, budovat své jméno skrz sociální sítě a získávat zajímavé business propojení. 

Pro koho je workshop určen?

Pro všechny, kteří chtějí budovat povědomí o svém jménu a oblasti, které se profesně věnují. Jste finanční analytik, freelancer, majitel společnosti nebo umělec? Nezáleží na tom, zda jste podnikatel nebo zaměstnanec, pokud chcete být profesně vidět, jste tu správně! 

Na co se na workshopu zaměříme?

V úvodu si vysvětlíme, proč byste neměli podceňovat potenciál sociálních sítí v rámci budování osobního brandu a co vám to konkrétně může přinést.

Facebook jako profesní sociální síť:

  • Změníme váš pohled na Facebook jako nástroj pro sdílení fotek z dovolené a rodinné oslavy. Ukážeme si, jak být vidět, ale zároveň si udržet své soukromí pro své nejbližší. 
  • Předáme vám tipy, jaký obsah sdílet a jak zaujmout správné uživatele. 
  • Jak pracovat s referencemi, jak si o ně říct a jak jich využít dál.

Jak pracovat s LINKEDINem a využít jeho potenciál:

  • Ukážeme si, jak využít potenciál této sociální sítě. A všechny možnosti, které nabízí. Založeným profilem to nekončí! Naopak!
  • Přidáme tipy jaký obsah publikovat, s kým navazovat spojení.
  • Podíváme se na nejčastější chyby na LinkedInu
  • Proč jsou důležitá doporučení, jak je udělit, získat nebo jak si o ně říct.

Co si vzít s sebou:

  • Telefon nebo notebook (budeme pracovat s Facebookem a LinkedInem)
  • Papír, tužku na poznámky

Co si z workshopu odnesete?
Z našeho workshopu si neodnesete kus papíru ale dovednosti, které využijete v praxi v rámci budování osobního brandu na sociálních sítích. 

Kapacita omezena na maximálně 12 míst, abychom měly dostatek prostoru věnovat se vám individuálně. Závazné přihlášky: xxxxx 

Info o školitelích: Terez Čencová a Kristýna Szkanderová mají bohaté zkušenosti z oblasti marketingu na sociálních sítích. V rámci budování osobního brandu proškolily přes 500 zaměstnanců větších firem a jsou připraveny vám tyto zkušenosti předat na nabušeném workshopu plném praktických tipů, aktualit, současně s dobrým občerstvením a super atmosférou.