Individuální školení & workshopy


About Project

Rádi vás naučíme lépe se orientovat v různých oblastech online marketingu. Nabízíme totiž individuální školení a workshopy pro váš marketingový tým či jednotlivce.

Školíme především v oblastech využití potenciálu sociálních sítí. Ukážeme vám, že to není jen o hezkých obrázcích. Můžeme spolu krotit reklamy v business manageru, zaměřit se na základy PPC kampaní, vysvětlit si jak budovat osobní brand na sociálních sítích, jak na grafiku pro (ne)grafiky, předáme užitečné tipy jak uspět na Instagramu a mnohem víc. Každé školení je vždy upraveno na míru přesně na oblast, která vás ve firmě nejvíce trápí a zajímá.


Z našeho workshopu si sice neodnesete kus papíru, ale dovednosti, které využijete v praxi. Zakládáme si na interakci s účastníky, všechna nastavení a doporučení si s námi hned na místě zkoušíte. Jedná se o směs teorie a praxe, která z našich zkušeností funguje nejlépe.


Pokud vlastní podnikání teprve rozjíždíte nebo jste se marketingu neměli zatím čas věnovat, případně jsou sociální sítě pouze vašim koníčkem mimo obor, ve kterém pracujete, můžete využít některý z workshopů, které pravidelně vypisujeme také pro veřejnost v Praze, Brně a Ostravě.


Cítíte-li, že potřebujete proniknout do online marketingu naprosto individuálně, řešením jsou konzultace. Probíhají online či offline formou one to one. Máme zde prostor řešit naprosto individuálně cokoliv budete potřebova.


PROŠKOLILI JSME UŽ:

LOREAL PROFESIONEL
BIDLI
KOŠÍK.CZ
V4LEGAL GROUP
SCUK.CZ
VIVANTIS
FEEDO.CZ
ZČU PLZEŇ
EUC
CZECHINVEST
IMPACT HUB