UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Nahlédněte do naší kreativní dílny a podívejte se na výběr klientů, se kterými jsme již navázali spolupráci. Každý klient je pro nás novou výzvou a ke každému přistupujeme individuálně, ať už se jedná o správu sociálních sítí, grafickou produkci, tvorbu loga, influencer marketing nebo PPC či SEO kampaně.

WILDFLOWER_DRINK
WILDFLOWER_PEOPLE

WILDFLOWER

Vybudovali jsme značku od A do Z, včetně kompletního návrhu grafické identity a zpracování, strategie, vytvoření marketingového mixu, správy sociálních sítí a reklam, openingu a spolupráce s influencery. Přenesli jsme celosvětový koncept unikátního cocktail lounge podniku Wildflower k nám do Prahy. 

wildflower_instagram
TANGLE_TEEZER_FLATLAY

TANGLE TEEZER

Revoluční kartáče a hřebeny na vlasy, které jsou původem z USA, jsme si vzali pod křídla s cílem budování brandu a přivedení nových zákazníků do partnerských e-shopů. Sociálním sítím jsme dali nový lifting, vše správně nastavili a cíle jsme splnili natolik, že nám v tomto roce přibyl i slovenský trh.

TANGLE_TEEZER_GIRL
SALON_COOL_OPENING
SALON_COOL_GLOSA

SALON COOL

Podíleli jsme se na grand openingu nově zrekonstruovaného pražského salonu, vybudovali jsme síť influencerů, nastavili jsme jednotnou grafickou linku a strategii sociálních sítí, správné nastavení a optimalizace reklamních účtů, společně se zajištěním foto a video produkce. 

Bidli poznamky
Bidli skoleni

BIDLI

Proškolili jsme přes 450 zaměstnanců po celé České republice v oblasti budování osobního brandu na sociálních sítích Linkedin a Facebook.

AMBIENCE_DESIGN

AMBIENCE DESIGN

S designérským studiem v centru Prahy jsme se zaměřili na online propagaci kurzů home stagingu, stejně jako na budování jména studia, HR kampaně, kompletní rebranding včetně nového loga, revizi a správné nastavení reklam, analýzu a textaci webu, konzultaci a propojení PPC kampaní a v neposlední řadě samozřejmě na správu sociálních sítí.

Ukázka grafiky - logo

INVISIBOBBLE

Originální gumičky, které miluje celý svět, se do našeho portfólia dostaly díky správě Facebookového profilu, který jsme si vzali na starost s cílem zvýšit prodeje u partnerů. Společně s tímto cílem také budujeme povědomí o značce.