SEZNAMTE SE

Těžko byste našli rozmanitější tým. Někteří z nás jsou introverti, kteří milují čísla a pečou báječné zdravé dorty, jiní jsou extroverti překypující fantazií a kreativitou, přicházející s novými nápady a je jim nejlépe na pódiu s co možná největším počtem posluchačů.

Každý z nás je jiný, ale jedno máme společné – svoji práci milujeme a baví nás. Díky našim rozmanitým osobnostem a silným stránkám se skvěle doplňujeme, denně se motivujeme a podporujeme, vytváříme výjimečné věci a posouváme hranice marketingu o kus dál. Protože nás baví dělat věci jinak.

A S KÝM SE U NÁS MŮŽETE POTKAT TVÁŘÍ V TVÁŘ?

Kristýna Szkanderová
Kristýna Szkanderová
Co-founder / Senior Social Media Manager
Tereza Čencová
Tereza Čencová
Co-founder / Senior Social Media Manager / Influencer
Michal Burdikov
Michal Burdikov
Photograph / Graphic Designer
Veronika Francová
Veronika Francová
Copywriter
Vojtěch Petr
Vojtěch Petr
Graphic Designer
Natálie Mayahová
Natálie Mayahová
Social Media Specialist
Petr Fišer
Petr Fišer
Web Consultant
Lucie Van Koten
Lucie Van Koten
PR Manager
Veronika Poláková
Veronika Poláková
PR Manager

JAK POSTUPUJEME V RÁMCI SPOLUPRÁCE

1.

Osobní schůzka

Férové jednání, proaktivní přístup, flexibilita a důvěra.

Chemie je pro nás hodně důležitá. Proto se rádi s klientem před začátkem spolupráce potkáme osobně, nasajeme informace o jeho firmě, o jeho potřebách, cílech a plánovaných aktivitách a na základě těchto informací probíráme možnosti spolupráce a vzájemného partnerství. Působíme po celé ČR, takže za klientem rádi přijedeme takřka kamkoliv. Využíváme všech moderních technologií a hravě si poradíme také s tím, když je klient zrovna na druhé straně zeměkoule.

2.

Představení strategie a grafického designu

Kreativita, strategické uchopení, brainstorming a nastavení komunikační linky.

Nápad a jeho ztvárnění je pro nás klíč k úspěšné spolupráci a dosažení skvělých výsledků. Proto je pro nás tato fáze hodně obsáhlá. Brainstormujeme, vymýšlíme, kombinujeme, sestavujeme a připravujeme nejvhodnější kombinaci klientovi na míru. Myslíme přitom na to, aby naše strategie splňovala vše, co klient očekává a plnila jeho cíle, aby bavila uživatele online marketingu a v neposlední řadě dosahovala požadovaných výsledků. Vždy připravujeme několik návrhů strategie i grafického designu, aby si klient sám mohl vybrat, co se mu líbí nejvíce. Vše společně řešíme, dolaďujeme a klient je zapojen tak moc, jak on sám chce.

3.

Realizace spolupráce

Budování brandu, tvorba, focení, natáčení, textace a plnění vytyčených cílů.

Po odsouhlasení grafické identity a strategie začínáme tvořit obsah, který plánujeme dopředu a v předstihu jej také zasíláme klientovi ke schválení. Máme proto čas i prostor na změny, úpravy či doladění posledních detailů a klient má vždy přesný přehled o všech aktivitách. Po schválení redakčního plánu se náš tým pouští do práce. Dle konkrétní zvolené strategie tvoříme grafiku, fotíme, natáčíme, textujeme, překládáme, segmentujeme a optimalizujeme reklamy na sociálních sítích, i v rámci PPC kampaní. Zaměřujeme se také na SEO analýzu.

4.

Vyhodnocení výsledků a další kroky

Vyhodnocení, čitelné reporty, transparentnost, revize strategie a návrh dalšího postupu.

Naše názory jsou podloženy reálnými čísly a výsledky, kterých v rámci spolupráce dosahujeme. Pracujeme s maximální transparentností a výsledky své práce vždy hodnotíme v pravidelných měsíčních reportech a dokládáme dosažení stanovených cílů. Následně doporučujeme další kroky pro dosažení těch nejlepších výsledků v rámci předem stanovených KPI’s.

NEZÁLEŽÍ NA TOM, JESTLI JSTE VELKÝ KORPORÁT NEBO ZAČÍNAJÍCÍ START-UP, PORADÍME SI S KAŽDOU VÝZVOU. JE TO POUZE O TOM ZAČÍT. JSTE PRO?